E-Ticaret Danışmanlığı Nedir? Ne işe Yarar? Neden Önemlidir?

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

   E-ticaret danışmanlığı nedir ve e-ticaret danışmanlığı ne işe yarar? Bir web sitesine sahipsiniz ve e-ticaret yapmak istiyorsunuz. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın reklamlarınız işinize yaramıyor. E-ticaret sitenizi yönetemiyorsunuz. O halde e-ticaret danışmanlığına ihtiyacının vardır demektir. E-ticarete girmek isteyip nasıl yapılacağını bilmeyenler için çeşitli stratejiler sayesinde verilen desteğe e-ticaret danışmanlığı diyoruz. Dijitalleşmenin hızla ilerlediği çağımızda bu ihtiyacın ne kadar elzem olduğunu anlamak da oldukça açık görünüyor. Her şeyin dijitalleştiği günümüz dünyasında e-ticaret üzerinden işlerini genişletmek istemeyenler kısa zaman içerisinde oldukça zorluk yaşayacaklardır. Veriler gösteriyor ki insanlar artık online alışverişi yüz yüze alışverişe tercih ediyorlar. İnsanlar artık daha sık alışveriş yapıyor ve daha az şey alıyorlar. Burada az şey almaları sizi korkutmasın. Az şey almalarının sebebi online alışverişin kapıya kadar gelmesi, hızlı ve güvenilir olmasıyla alakalıdır. Güvenle ilgili sorunlar yaşayan bir çok kullanıcı artık sadık müşterilere dönüşüyor ve planlarını erteleme gereği duymadan bir tıkla işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu nedenle de sık ancak az alışveriş yapıyorlar.  

E-Ticaret Danışmanlığı Ne İşe Yarar?

   Profesyonel olarak alacağınız danışmanlık desteği ile hem zamandan hem paradan tasarruf edersiniz. Geleneksel ticarette nasıl ki herkese güvenmiyor ve işi uzmanına bırakıyorsanız e-ticaret için de aynı şey geçerlidir. Hatta geleneksel ticarette okuma/yazma dahi olmadan yapılabilen bir çok iş varken e-ticaret tamamıyla profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu sayede yanlış reklamlar verip para kaybetmezsiniz. Google’ın reklam panelleri bilmeyen için oldukça karışık görünür. Profesyoneller ise adeta bir oyunda her kuytu köşeyi bilmesi gibi Ads panelini de avucunun içi gibi bilirler. Sadık dostlarınızı biliyor ve paranızı nasıl yöneteceğinizi, hangi dosta yatırım yapacağınızı sizlere söylüyoruz. 

e-ticaret danışmanlığı

Neden Önemlidir?

   E-ticarete girmek isteyen bir çok kişinin öncelikli olarak yaptıkları en büyük hata “bir yeğenine” işlerini yaptırmaktır. Uzmanlık gerektiren bir alanda sırf bilgisayar kullanıyor ya da hevesli diye e-ticaret işlerini bir tanıdığına yaptıran birçok müşterimiz bizlere geri dönmek zorunda kaldılar. Sitenin çökmesi, hacklenmesi, kötü amaçlı yazılımlar ve nicesi neticesinde zaten doğru şekilde yapılandırılmayan siteler maalesef olumsuz sonuçlarla karşılaştılar. Bütçenize göre tekliflerimizle her cebe uygun danışmanlık hizmeti verebiliyoruz.  İlk elden güvenilir şekilde yapılacak bütün süreçler sizin faydanıza olacak ve hem paradan hem zamandan kazanacaksınız. E-ticaret sizi hedefinize en hızlı götüren yoldur. Böylesi önemli bir yola herkesle çıkmayacağınızı tahmin ediyor ve gitmeden bize bir uğrayın istiyoruz.