Engin Digital Ailesini Tanıyın...

Biz Kimiz

Fatih Meral tarafından yoğun bir emek süreci sonrası 2016 yılında kurulduğumuzda 200’e yakın müşteriyi bünyemize alacağımızı, güzel ortaklıklar ve verimli çalışmalar yapacağımızı hayal bile edemiyorduk. Geçtiğimiz birkaç yılda, yıllarını bu alana vermiş mütevazi bir kurucu ile çalışmanın getirdiği kazancı, kendimize olan güvenimizin her geçen gün artmasıyla anlatabiliriz ancak. Dijital alana dair bir dolu çalışmayı mükemmel bir ekiple yapmanın gururunu taşıyoruz. Biz bir aileyiz. Her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz. Bu güzel aile ile tanışmanız için de kısaca neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle dijital dünyanın ve dijital pazarlamanın bizler için ne anlam ifade ettiğini belirtmek isteriz. Her şeyin dijitalleşmeye başladığı bu çağda inovatif bir şirket olarak bu süreçlerin gerisinde kalmak adımızla ters düşecektir. “Engin”… Uçsuz bucaksız fikirlere olan yatkınlığımızı, yeni olanı bünyemize almaktan duyduğumuz hazzı anlatmanın en kolay yoludur sanırız. Gelenekten geleceğe giden yolu anlatan en doğru kelimedir belki de. Artık işe yaramayan fikirlerden sıyrılmanın, bizleri buralara kadar getirmiş her türlü anlayışa ise sıkı sıkı sarılmanın ve bu anlayışı yeni ile birleştirerek geleceğe taşımanın adı.

Bakış açımızın yanı sıra elbette ki dijital dünyaya dair her gelişmeyi itina ile takip eden ve kendini sürekli olarak geliştirmeye açık bir kadro ile çalışmanın getirdiği avantajları da es geçmemek gerekir. Böylesi bir ekip ile yola çıktığınızda elbette ki ilerlemekten başka seçeneğiniz kalmayacaktır. Dijital dünyaya uyum bunu gerektirir ve biz bu uyuma sahibiz.

Play Video

Daha özelde ise sizler için neler yapıyoruz merak ediyorsanız anlatalım:

Markanızı ya da ürününüzü tüm dünyaya tanıtmak ve işinizde öncü bir marka olmak istiyorsanız markanızın ya da ürününüzün hikayesini oluşturup pazarlama dünyasına tanıtıyoruz.

Web siteniz yoksa sizler için dilediğiniz web sitesini tasarlıyor, yazılımını yapıyoruz. Web siteniz var ancak revize etmek istiyorsanız, bakmaya doyamayacağınız tasarımlar hazırlıyoruz.

Web sitenizin Kullanıcı Deneyimini iyileştirmek ve etkileşimini arttırmak için UX (User experience) tasarım çalışmaları yapıyoruz. Kullanıcı Arayüzü Tasarımlarınız için de UI (User Interface) tasarımlarına odaklanıyoruz. Sitenizin kullanıcı için daha cazip ve etkileşim çeken bir alan olmasını istiyorsanız yaptığımız işlere bakın, seveceksiniz.

E-ticarete girmek istiyor ancak nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Sakin olun 😊 Uzman ekibimizle pazaryerleri başvuru süreçleri ve pazarlama süreçlerinin takibi üzerine yapılması gereken her şeyi yapıyor ve isterseniz sizlere danışmanlık da verebiliyoruz.

Markanız halihazırda bilinir bir marka ancak Müşteri Hizmetleri Danışmanlığı verecek vaktiniz mi yok? Ya da vaktiniz var ancak uzman ve güler yüzlü bir ekip ilgilensin mi istiyorsunuz? Siz talep ediyorsunuz, biz markanızla ilgili her türlü sorun için müşterilerinize cevap oluyoruz.

Markanızı, ürününüzü her nerede görmek istiyorsanız ;

Markanızı, ürününüzü her nerede görmek istiyorsanız, Grafik Tasarım çalışmalarımızla sizi oranın yıldızı yapıyoruz. Sosyal medya için ürün podyumu hazırlıyor ya da pazaryerleri için mağaza tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Sosyal medyanın gücünden faydalanmanız hoşumuza gider. Bunun için Facebook Business Manager yönetiminizi aktif hale getiriyor, Facebook ve Instagram entegrasyonlarını yapıyoruz. Bu hesaplar için web sitesi bağlantısı oluşturuyor, ürün mağazası başvuru ve onay süreçlerini yapıyor ve takip ediyoruz.

Web sitenizdeki ve pazaryerlerindeki ürünlerinizi tek bir muhasebe yazılımı ile entegre ediyor, sipariş sonrası otomatik fatura oluşturma ve mail gönderimi süreçlerinizi bizler hallediyoruz.

Web yazılım teknolojilerini kullanarak stok takiplerinizi yapabiliyor, pazaryerleri ve Web’deki ürünlerinizin tek bir panelde gösterimini sağlıyoruz.

Sizin için oluşturduğumuz Google hesabının ortak yönetimini planlıyor ve sizi her türlü sürecin takibini yapabilir pozisyonda tutuyoruz. Google, Facebook reklam hesaplarınızı oluşturuyor ve ödeme hesaplarınızı aktive ediyoruz. Google Merchant Center açılışını yapıyor ve Feed aktarım sisteminizi kuruyoruz. Google ve Facebook’ta ürünlerinizin otomatik senkronizasyonunu sağlıyoruz.

Bütün bu anlattıklarımız sizlere karmaşık geliyor ise kısaca şunu söyleyelim; bilgisayarınızın başına geçtikten sonra karşınıza çıkan dijital dünya ile ilgli bütün performans süreçlerinin hakimiyiz ve sizler için yapmaya da talibiz.

Kimlerle Çalıştık, Neler Yaptık?