Firmanızın 7/24 Hiç Kapanmayan Yüzüdür Web Tasarım. Mükemmel bir fikriniz var ve müşterilerinize sunmak istiyorsunuz ve bu sunumun hiç bitmesini istemiyorsunuz. İlk olarak ne yapardınız? Bütçeniz dahilinde ürün temin etmeniz gerekiyorsa ürün temin eder, resmi başvurularınızı yapar ve fikrinizi göstermek için bir mekan tutardınız değil mi? Bu fikri, her ne ise; ilgili müşteriye ulaştırmak için elinizden geleni yapardınız. Web Tasarım işte tam olarak budur, sizin hiç kapanmayan işletmenizdir. Mesai sınırı yoktur. Sizin Geleceğin Gerçek Dünyasına Açılan Kapınızdır.

Web Yazılım & UI/UX Tasarım ;

1. Örnek Web Tasarım Çalışmalarımız

Marka patent sürecinin yönetilmesi

Marka sahibinin beklentilerinin dinlenilmesi ve rakip analizleri ile marka stratejisi geliştirilmesi.

Web Tasarım Ne İşe Yarar?

  Web tasarım ne işe yarar? Neden bir web siteniz olmalı? Her şeyin dijitalleştiği, online alışverişlerin yüz yüze alışverişleri geçtiği bu çağda eğer fikrinizi görünür kılmak istiyorsanız, eğer bir mağazanız, bir mekanınız olsun istiyorsanız bir web siteniz olmalı. Web sitesi sizin dijital mağazanız, dijitaldeki yüzünüzdür. Dijital dünya sayesinde, evinde koltuğuna oturmuş ayaklarını uzatıp kahvesini içen insana da ulaşırsınız, kucağında çocuk, mutfakta yemek yapan ve dışarı çıkmaya vakti olmayan ebeveyne de ulaşırsınız, yatağında uzanıp telefonundan müzik dinleyen gence de, öğrencilerine kitap öneren öğretmene de ulaşırsınız. Peki ama nasıl? Eğer sizin işinizi en doğru ve en iyi şekilde yansıtan, kolay bir kullanıma sahip ve dikkat çekici bir web siteniz varsa bu insanlar size rahatlıkla ulaşacak ve siz de bu sanal mağazanız sayesinde, gerçek mağazanıza harcadığınız zaman ve masraftan daha azını harcayarak daha çok kar elde edeceksinizdir.

Web Tasarım Neden Önemlidir?

Web Tasarım Neden Önemlidir?

  Web tasarım neden önemlidir sorusunun cevabı yavaş yavaş anlaşılır olmaya başladı değil mi? Web sitesi her zaman yalnızca bir ürün satmak isteyenlerin sahip olması gereken bir mecra değildir. Doktorsunuz muayenehanenizin tercih edilmesini istiyor ve insanlar muayenehanenize gelmeden sizden randevu alabilsin istiyorsunuz, o zaman buna uygun bir web sitesi tasarlanabilir. Hatta insanlar hastalıklarla ilgili ya da hizmetlerinizle ilgili bilgi alsın istiyorsanız da web siteniz bunun için bulunmaz bir nimet olacaktır. Taksicisiniz ve insanlar arama motoruna “en yakın taksi” yazdığında sizin numaranıza ulaşabilmesini istiyorsunuz, o halde bir web siteniz olmalı. Konuşmaktansa yazmayı seven birisiniz, bir alanla ilgili yazılar yazmak ve bunları insanların okumasını sağlamak istiyorsunuz o halde bir web siteniz olmalı. Hatta ve hatta web sitesi tasarlıyorsunuz ve web sitesi tasarlamak isteyenler size ulaşsın istiyor olsanız bile bir web siteniz olmalı.

Kulağa cazip geliyor değil mi? Biliyoruz ve bunun için sizleri bir kahveye davet ediyoruz.  

3. Sıkça Sorulan Sorular

Marka patent sürecinin yönetilmesi

Marka sahibinin beklentilerinin dinlenilmesi ve rakip analizleri ile marka stratejisi geliştirilmesi.

Web Tasarım

  Web tasarım ne işe yarar? Neden bir web siteniz olmalı? Her şeyin dijitalleştiği, online alışverişlerin yüz yüze alışverişleri geçtiği bu çağda eğer fikrinizi görünür kılmak istiyorsanız, eğer bir mağazanız, bir mekanınız olsun istiyorsanız bir web siteniz olmalı.