Antalya

Antalya Web Tasarım Ajansı

Antalya Web Tasarım Ajansı

 Web sitesi kurumların, şahısların, girişimcilerin, işletmelerin ürün ve içeriklerini sergiledikleri, metinlerle bu içerikleri anlattıkları, grafiklerle süsledikleri bir web sayfaları bütünüdür. Web sitesine özgün bir tasarım eklemek ziyaretçilerin dikkatini çekecek ve kullanıcıların web sitenizde daha uzun vakit geçirmesini sağlayacak. Antalya Web Tasarım sizlere web sitenizin oluşturulması konusunda yardımcı olmaya çalışacak.

 Web sitenizdeki her sayfada aynı yazı tiplerine, stillere ve düzenlere sahip olmanız gerekir. Her sayfada farklı bir tasarım varsa, bu, sitenizin profesyonel görünmesinden uzak kalacaktır. Ayrıca, kitleniz markanızla hangi renkleri ilişkilendireceğini bilmeyeceği için marka bilinirliği oluşturmayı daha da zorlaştırır.

İçindekiler ;

Dikkat !

  Antalya Web Tasarım Hizmeti alacağınız firmanın geçmişte yaptıkları işleri mutlaka incelemeli , gelecek yıllarda karşınıza çıkabilecek yenileme ücreti , fiyatlar konusunda iyi araştırmalar yapmalı ve buna göre aksiyon almalısınız.

1. Antalya Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Antalya Web Tasarım Ajansı
Antalya Web Tasarım Ajansı

Sayfa Sayısı: Bir web sitesinde dilediğiniz kadar sayfa olabilir. Ancak her sayfa ayrı bir tasarım gerektirdiğinde bu da ücrete yansıyabilir. Bunun önce sitenizde sergileyeceğiniz ürünlerin veya hizmetlerin kaç sayfa tutacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Responsive tasarım; web sitenizin telefon, tablet gibi cihazların ekranına göre ölçeklenebilir olmasını sağlar. Birçok web tasarım şirketi, bu özellik için ek ücret isteyebilmektedir. Biz Engin Digital Web Tasarım Şirketi olarak yaptığımız bütün web tasarımları responsive, yani mobil uyumlu olarak yapmaktayız.

Web Sitesinin Tarzı: Bir web sitesinin tarzı, onun özgün tasarımıyla alakalı olduğu için birçok siteye göre farklılık gösterebilir. Farklılık oluşturmak amaçlı yapılan tasarımlar, standart tasarımlardan daha fazla emek ister. Dolayısıyla tarz oluşturmak için özel taleplerle oluşturulan tasarımlara ek ücret uygulanabilir. Bunun yerine iş birliği yapacağınız firmanın hazır tasarımlardan da tercih edebilirsiniz. Böylelikle farklı bir tasarım için ek ücret ödemezsiniz.

  • Kullandığımız renkler, imajların bir anlamı var mı?
  • Seçtiğiniz renk web sitenize uygun mu?
  • Sektörünüze göre doğru kurumsal rengi seçtiniz mi?
  • Kullanıcıların web sitenize girdiklerinde kolay gezinebiliyor mu?
  • Web siteniz insanlara hitap ediyor mu?
  • Web siteniz kullanıcı deneyimine uygun mu?
  • Yaptığınız tasarım özgün mü?
  • Web sitenizin modern bir arayüzü var mı?
  • Tasarımınız farklı cihazlara duyarlı mı?
  • Web sitenizde sosyal medya butonları var mı?

2. Antalya Web Tasarım Ajansı Seçerken Neden Dikkatli Olmalısınız?

 Artan internet kullanıcısı ve gelişen teknoloji ile beraber internet bilgi ve alışveriş yapma amacıyla çok yoğun bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Bu sebeple markalaşma ve imaj son derece önem kazanmıştır. Firmaların, şahısların, kurumların internetteki web tasarımları onların kurumsal kimliğini taşımakta ve yansıtmaktadır. Bu sebeple internette var olmak istiyorsak insanların dikkatini çekmeli ve onları kendimize hayran bırakmalıyız.

 Web siteniz zevksiz veya modası geçmiş görünüyorsa, müşterileriniz üzerinde firmanız olumsuz bir etki bırakacaktır. Web sitenizi çekici bulmadıkları takdirde web sitenizden çıkış yapacaklardır. Potansiyel müşterileri kaçırırsınız çünkü web sitenizden rakip firmalarda arayışlarını sürdürürler. Çalışacağınız Antalya Web Tasarım Ajansını çok iyi seçmelisiniz.

 İnsanlar web sitenize bakarak onlara nasıl hizmet sağlayacağınıza karar verebilir. Tasarımınız, müşteri kitlenize nasıl baktığınız konusunda fikir verir. Web sitenizin tasarımına herhangi bir çaba göstermezseniz, kitleniz onlara yardımcı olmaya veya çaba göstermeyeceğiniz tahmininde bulunabilir.
Sitenizde kalmaları için kitlenize güven vermeniz önemlidir. Ziyaretçiler sitenizde daha uzun süre kaldıklarında, işletmeniz için bu, olası satışları yakalamak için daha fazla fırsat yaratır.

 Bugün bir doktorun işi hakkındaki bilgileri dahi, internet üzerinden erişerek analiz edebiliyoruz. Sizin markanızın ne ifade ettiği, nasıl çalıştığı ve referansları hakkında müşterilerinizin bilgilenmediğini bir düşünün. Bu artık ya faaliyet göstermediğiniz ya da kurumsal bir şirket olmadığınız anlamına gelebiliyor. Kısaca mutlaka internette var olmanız gerekiyor. Bu da web tasarımı ile mümkündür.

3. Antalya Web Tasarım Fiyatları?

 Firma olarak profesyonel ekip arkadaşları ile çalışıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı arzuluyoruz. Antalya web tasarım denince akla ilk gelen firmamız bu alanda kendini kanıtlamış, güven veren ve sizin istekleriniz doğrultusunda işini kaliteli ve özgün yapmaya çalışır. Firmamız web tasarımı fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize istekleriniz doğrultusunda en uygun fiyatı sunmaya çalışacaktır. Antalya Web tasarım fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

 Web sitesi fiyatları ortalama 1.200 ₺ ile 100.000 ₺ arasındadır. Web tasarımın stili, boyutu, işlevselliği, alan adı uzantısı, kullanılan hosting ve döviz kuru dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarım fiyatını belirler. 

 Web tasarımı alanında faaliyet göstermekte olan şirketimiz, müşterilerimizin hizmet verdiği sektöre uygun, ürün içeriklerini ve ürünlerin görselliğini yansıtan site kodlamakta ve tasarlamaktadır. Kurumsal kimliğinizin bir parçası olan web tasarımına bağlı olarak, web tasarım fiyatları hizmet almak istediğiniz alan ve niteliğe göre değişim gösterir.

 Hazır tasarım web siteleri, sektörünüze göre önceden hazırlanmış temalardan oluşmaktadır. Çoğu zaman temalarda istediğinize göre değişiklikler yapamazsınız veya bu değişiklikler için ek ücretler ödemek durumunda olursunuz. Eğer işletmeniz için hazır tasarım bir web sitesine ihtiyacınız olursa Engin Digital ile iletişime geçebilirsiniz. Hazır tasarım web tasarım fiyatları 1200₺ ‘den başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

4. Antalya Web Tasarım Firmaları?

 Engin Digital Antalya Web Tasarım Firmaları ile Engin Digital’in Web Tasarım anlayışı genel olarak diğer firmalara kıyasla biraz daha farklıdır, referanslarına bakıldığı zaman performansı yüksek bir dijital firma olduğu anlaşılacaktır. 2016 yılında Mühendis Fatih Meral tarafından kurulmuştur. Kaliteli hizmet anlayışının en büyük nedeni, dijital performans firmalarından daha profesyonel ve yaratıcı bir ekibe sahip olmalarıdır. Diğer Firmalar aşağıda belirtilmiştir.

4.1. Mücahit Günay Web Sitesi Yapan Firma

 2006’ dan bu yana sektörde bulunan olan Mücahit Günay işlerini kişisel imzası ile yapmakta, 10 yılı aşkın süredir profesyonel ekibiyle sektöre hizmet etmektedir. Adres: Soğuksu Mah. 306 şok Kaçar apt, D:No:28/7, 07100 Muratpaşa/Antalya

4.2. Akdeniz Software Web Tasarım Firması

 2017 Yılında İsmail Alkan tarafından kurulan Akdeniz Software uzun yıllara dayanan tecrübesi ile yoluna devam etmektedir. Sektöre hakim ve problem çözme yeteneğine sahip ekibiyle, Akdeniz Software sektöre hizmet etmeye devam ediyor. Adres: Şelale Mahalesi 21. Cadde No : 71 /A KEPEZ / ANTALYA

4.3. Diyojen Web Tasarım Firması

 Antalya’nın en iddialı web tasarım ajansı olma iddialarıyla çıktıkları yola devam ediyorlar. 12 yıllık tecrübeleri ile sizleri heycanlandıracak bir ekibe sahipler. Adres:  Etiler, Remel Plaza, Evliya Çelebi Cd. No:23, 07010 Muratpaşa/Antalya  

4.4. Otalya Web Sitesi Ajansı

 Antalya Web Tasarım denince adı geçen firmalardan Otalya 16 yıllık tecrübesiyle müşterilerini mutlu etmeyi ve sektöre hizmet etmeye devam ediyor. Adres Çaybaşı Mah. Burhanettin Onat Cad. 1353 Sk. Köşem Apt. No:2 Kat:1 D:5 Muratpaşa / ANTALYA

4.5. Max Antalya Web Tasarım Şirketi

Metin

Sonuç;

Metin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir