Konya

Konya Dijital Marka Danışmanlığı

Konya Dijital Marka Danışmanlığı

 Konya Dijital Marka Danışmanlığı almak isteyen müşteriler firmalarının yükselmesini isterler genel anlamda hedefleri budur, bu hedef tabi ki de Dijital Marka Danışmanlığı yapan firmalarında temennisidir. Kazanmak isteyen, ileriye dönük bakan tüm firmalar uzman bir Marka Danışmanına ihtiyaç duyar.  Modern dönemde Marka Danışmanlarının sayısı arttığı halde Profesyonel Marka Danışmanları sayılı, sizin ileriye dönük hedefleriniz için kesinlikle Profesyonel Marka Danışmanlarını bulup onları bulmanız markanızın sönük olmamasını daha büyük olmasını sağlar.

İçindekiler ;

Dikkat !

  Konya Dijital Marka Danışmanlığı marka patentinin bir parçası olmaktadır. Marka Patent markanızı emanet ettiğiniz vekiller tarafından yürütülmektedir.

1. Konya Dijital Marka Danışmanlığına Neden İhtiyacım Var?

Konya Dijital Marka Danışmanlığı
Konya Marka Danışmanlığı

 Konya’da Dijital Marka Danışmanlığı almak isteyen firmalar iki faktöre dikkat çekmektedir. Yeni Dijital Marka oluşumu diğeri ise elde olan bir markanın dünyaya açılmasıdır. Yeni Dijital Marka oluşturmak bulunduğu mecra, ürünler ve marka sahiplerinin müşteri ile diyaloğu dahi ele alınır ve Dijital Marka Danışmanı eşliğinde dijital markanız oluşturulur. Devamında Danışmanlık veren firmanın Web Tasarım tarafı görevi devralır ve renk seçimi, font yazı stili, tasarım ihtiyaçları konusunda marka sahibi ile temasa geçer ve markanın görsel olarak müşteriye nasıl sunulacağı çalışması yapılır. Ardından marka için kullanılacak yazılım v.b. teknolojik çözümler ve samimiyet eksikliğini aratmayacak çözümler üzerinde developer ekip ile çalışır ve uzlaşmaya varılır.

 Daha sonra markanın yüzü ve temsilcileri olan canlı destek personeli, müşteri temsilcisi, satış ve pazarlama personeli ve satış sonrası destek personeli ile konuşma scripti üzerinde araştırmalar yapılır. Son olarak bu çalışmaların oluşumu ve geri dönüşleri ile ilgili raporlar oluşturulur eksik ve fazla yönlerin tespit işlemi gerçekleştirilir. Hedeflenen markalaşmaya ulaşılana kadar mevcut eylem planı revizyonları ile başarılı bir dijital markanın oluşturulması sağlanır. Mevcut Markanın Dijital Dünyaya Açılması ise mevcutta hizmet veren bir markanın dijital dünyada da varlık kaydedebilmesi ve kullanıcılarından da belirli bir kitleye sahip olması için Dijital Marka Danışmanlığı hizmeti verilir.

 Bu hizmet sıfırdan oluşturulan bir markaya göre daha uzun bir süreç alır ve uzun çalışmalara ihtiyaç duyar. Çünkü geleneksel tarafta işleyen oturmuş sisteme dijital tarafın girmesi de kusursuz bir şekilde uyarlanarak birleştirilmesi gerekmektedir. Mevcut markanın logo, slogan, renkler, müşteri yaklaşımı, satış öncesi ve sonrası destek personellerinin konuşma scripti konularında mevcut işleyişi bozmadan ve mevcut markaya artı personel ve iş yükü bindirmeden dijital dünyaya markanın taşınması hedeflenir ve yeni marka oluşumunda ki işleyiş ve geri dönüşler ile ilgili raporlar oluşturulur, hedeflenen markalaşmaya varana dek eylem planı revizyonları ile çalışma devam ederek başarılı bir dijital markanın oluşturulması ve geleneksel markanın sürdürülebilirliği sağlanır.

2. Konya Dijital Marka Danışmanlığı Neden Önemlidir?

 Bu konuya deyinme sebebimiz markanızı ve ürünlerinizi en üst seviyeye çıkarabilmenizdir. Marka Danışmanlığı aldığınız dijital firmalarda dikkat etmeniz gereken başlıca konular, destek aldığınız firmanın danışmanlık veren üyesinin markanızı ve ürünlerizi detaylı incelemesi bu konularda markanıza en iyi sonuçları eklemesi veya eksiklerinizi göstermesidir. Eksiklerinizi unutup Dijital Marka Danışmanınıza güvenebilirsiniz. Seçici olmanız gerekmektedir, dikkat etmeniz gereken en önemli detaysa Dijital Marka Danışmanınızın size verdiği güven olmak zorundadır. Elbette sorunlar çıkacaktır ama Profesyonel Dijital Marka Danışmanını bulmakta kolay olmayacaktır.

3. Dijital Marka Çalışmasını Neden Yaptırmalıyım?

 Konya Dijital Marka Danışmanı size, işletmeniz ve markanızla ilgili daha önce görmediklerinizi gösteren, duymadıklarınızı söyleyen, hayata geçirmeniz gerekenleri bildiren kişidir marka danışmanı. Büyük oranda içinde bulunduğunuz firmaya dair hataları fark etmekte zorlandığınız, yanlışlık ya da hayata geçirmeyi düşünemediğiniz veya bundan kaçındığınız yenileşme hareketi, profesyonel marka danışmanı tarafından sizlere altın tepsiyle sunulur. Siz de bu sayede, kurumsal farkındalığın ve Dijital Markanızın gelişiminin en hızlı halini deneyimleyebilirsiniz. İşinize ve işletmenize dair tüm risklere, avantajlara, fırsat ve tehlikelere karşı sizi uyanık olmaya odaklanan bir marka danışmanı faaliyetlerinin önemini asla göz ardı etmemeli ve bunlardan sonuna kadar yararlanmalısınız.

3.1. Konya Dijital Marka Yönetimi Nasıl Yapılır?

 Dijital Markalar kendilerini ifade edebildikleri kadar var olurlar. Dijital Marka Danışmanın yönetim stratejisi oluşturulurken müşteri kimliği, marka değeri, etki alanı gibi etmenlere dikkat edilmelidir. Her markanın stratejisi kendine özgü olmalıdır. Analiz her şeye başlamadan önce yapılması gereken en önemli şeydir. Markanın dijital konumunun analiz edilmesi gerekir.

 Sosyal medya mecralarında ki etkisi, kullanıcılar tarafından ne kadar bilindiği, içerik analizi yapılması ortaya belli bir kimlik çıkartacaktır. Mevcut dijital konum ileri sürüldükten sonra markanın ihtiyacı olan dijital pazarlama atakları yapılmalıdır. Bu ataklara artı olarak markanın dijital dünyada eksiklikleri varsa bu eksiklikler tamamlanmalıdır. Marka hakkında dijital kanallarda çıkan reklam ve haberler kontrol edilmelidir. Marka dijitalde nasıl görünüyor net olarak anlaşılmalıdır. Markanın geleceğine uygun bir imaj oluşturulmalıdır.

4. Konya Dijital Marka Danışmanlığı Yapan Firmalar

 Engin Digital Konya Dijital Marka Danışmanlığı veren firmalardan biridir, Danışmanlık ve dijital performans firması olarak isminin öncelikli olma sebebi, değer kazanması ve referanslarının kuvvetli olmasından dolayıdır, tercih edilecek düzeye gelme sebebi ise yerel olarak üst seviye başarılarının olmasıdır.

4.1. Atlantis Medya

 2006 yılından bu yana faaliyet gösterdikleri sektörde yerel ve ulusal 100’ün üzerinde marka ile çalışarak binlerce projeyi hayata geçirdiler. Markalar için etkili pazarlama stratejileri geliştiriyor, ortaya koydukları fikirleri doğru zamanda, doğru yerde hedef insanlara ulaştırmaya devam ediyorlar. Adres: Yunus Emre Mah. Aziz Mahmut Hüdai Cad. No:199 Meram/KONYA

4.2. Dijira Dijital Reklam Ajansı ve Danışmanlık Şirketi

 2020 yılında Konya’nın Ereğli ilçesinde faaliyetine başlamıştır. Her işletme sahibi, işyerinin diğer insanlar tarafından fark edilmesini ister mantığıyla yola çıkan Dijira, dijitalleşen dünyanın en önemli gücü haline gelen sosyal mecralarda işletmelerin ürün/hizmetlerinin tanıtılmasını kendine görev edinmiştir. Adres: Boyacıali Mah. 90007 Sok. Tüfekçi İş Merkezi Kat.4 No.11 Ereğli / KONYA

Sonuç;

Metin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir