Önemli Günler

Dijital Pazarlama Stratejileri İçin 2022 Ağustos Ayı Önemli Günler Nelerdir?

Dijital Pazarlama Stratejileri İçin Önemli 2022 Ağustos Ayı Günler Nelerdir - Dijital Pazarlama

  Dijital pazarlamada stratejik davranmak zorunda olduğunuz zamanlar vardır. Ağustos ayının önemli günleri de satışlarını arttırmak için bir fırsat kapısı aralayabilir. Bunlar genellikle önemli günlere özel kampanyalar olarak düşünülebilir. 

  12 Ağustos Uluslararası Gençlik Günü, 19 Ağustos Dünya İnsani Yardım Günü, 30 Ağustos Zafer Bayramı bunlardan bir kaçıdır ve bu günlerde yapacağınız satış planlamaları ile bütçenizi büyütmeniz mümkündür.  

İçindekiler ;

Dikkat !

Önemli not alanı

1. 12 Ağustos Uluslararası Gençlik Günü

Dijital Pazarlama Stratejileri İçin Önemli 2022 Ağustos Ayı Günler Nelerdir - Dijital Pazarlama
Ağustos Ayı Önemli Günleri

   Uluslararası Gençlik Günü her sene farklı temalarla kutlanır.  Ekonomik, sosyal hayata ve süreçlere gençlerin katılımının önemini anlatan bir gündür. Bu günde, gençlere özel kampanyalarla dönüşüm ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

2. 19 Ağustos Dünya İnsanı Yardım Günü

  Dünya İnsani Yardım Günü tüm dünyada bir çok işletmeni

3. 30 Ağustos Zafer Bayramı

  Ulusal düzeyde büyük öneme sahip bu günde, kendi kampanyalarınızı hedef kitleniz için özelleştirerek dönüşüm ve satış hedeflerinizi katlayabilirsiniz. Ne olmuştu?

 Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Atatürk’ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmî ve ulusal bir bayram ilan edilmişti. Büyük Taarruz öncesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden dördüncü defa olmak üzere Gazi Mustafa Kemal Paşa’ya Başkomutan unvanı verilmişti. 30 Ağustos’ta Türk ordusunun kesin zaferi ile sonuçlanan Büyük Taarruz gerek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerek basında gerekse halk arasında büyük sevinçle karşılanmış, orduya ve ordunun Başkomutanına başarılarından dolayı tebrik telgrafları gelmişti.2022 yılı 30 Ağustos’un 100. yılına denk geldiği için etkili bir şekilde kullanılacağa benziyor.

4. Ağustos Ayı Tüm Önemli Günleri

12 Ağustos

Uluslararası Gençlik Günü

17 Ağustos

Evsiz Hayvanlar Günü

19 Ağustos

Dünya İnsani Yardım Günü

19 Ağustos

Fotoğrafçılık Günü

20 Ağustos

Radyo Günü

30 Ağustos Salı

Zafer Bayramı

Sonuç;

Metin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir