Önemli Günler

Dijital Pazarlama Stratejileri İçin 2022 Temmuz Ayı Önemli Günler Nelerdir?

Dijital Pazarlama Stratejileri İçin Önemli 2022 Temmuz Ayı Günler - Dijital Pazarlama

 Dijital pazarlamada stratejik davranmak zorunda olduğunuz zamanlar vardır. Temmuz ayı önemli günleri de satışlarını arttırmak için bir fırsat kapısı aralayabilir. Bunlar genellikle önemli günlere özel kampanyalar olarak düşünülebilir. 

 9 Temmuz Cumartesi Kurban Bayramı 1. Günü, 10 Temmuz Arılar Günü, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı bunlardan bir kaçıdır ve bu günlerde yapacağınız satış planlamaları ile bütçenizi büyütmeniz mümkündür.  

İçindekiler ;

Dikkat !

Önemli not alanı

1. 9 Temmuz Cumartesi Kurban Bayramı 1. Günü

Dijital Pazarlama Stratejileri İçin Önemli 2022 Temmuz Ayı Günler - Dijital Pazarlama
Temmuz Ayı Önemli Günler

 Kurban Bayramı satış stratejileri satışlarınızı ve dönüşümlerinizi arttırmada elinizdeki en güçlü günlerin başında gelmektedir. Hangi alanda olursanız olun bayram öncesi yapacağınız kampanyalarla dikkatleri markanıza çekebilirsiniz. İndirim, özel kupon, ücretsiz kargo, hızlı gönderim, ücretsiz kurulum gibi seçeneklerinizi arttırabilir ya da bayrama özel hale getirebilirsiniz. Yoğun bir süreç geçireceğiniz için de stoklarınızdan emin olmalısınız.

2. 10 Temmuz Arılar Günü

 Arıların hayatımızdaki öneminin sandığımızdan daha büyük olduğunu bilmeliyiz. Sadece bal değil, bal mumu, propolis, arı ekmeği, polen, arı sütü gibi bir çok seçenekle hayatımıza girmektedir. Bal mumu, sadece mum sanayisinde değil, hayvancılık, tekstil, kozmetik gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. hal böyle olunca arılar gününde yalnızca balınızın değil diğer bir çok ürünün de reklamını gönül rahatlığıyla yapabilir. detaylı açıklamalarla hangi endüstrilerde kullanıldığını geniş kapsamlı anlatabilirsiniz.

3. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı

 Gazeteciler ve Basın Bayramına özel gazetecilerin vazgeçemeyeceği elektronik aletlerde yapacağınız kampanyalarla satışlarınızı katlayabilirsiniz. Mikrofon, kamera, akıllı telefon, ses kayıt cihazları ve cihaz kılıfları satışlarınız beklemediğiniz kadar artabilir.

4. Temmuz Ayı Tüm Önemli Günleri

1 Temmuz

Kabotaj ve Deniz Bayramı

9 Temmuz Cumartesi

Kurban Bayramı (1.gün)

10 Temmuz Pazar

Kurban Bayramı (2.gün)

11 Temmuz Pazartesi

Kurban Bayramı (3.gün)

12 Temmuz Salı

Kurban Bayramı (4.gün)

10 Temmuz

Arılar Günü

15 Temmuz Perşembe

Demokrasi ve Milli Birlik Günü

24 Temmuz

Gazeteciler ve Basın Bayramı

Sonuç;

Metin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir