Mersin

Mersin E-Posta Pazarlama Hizmeti

Mersin Yazılım Firmaları Hizmetleri Nelerdir Yazılım Firmalarının Sağladığı Kolaylıklar - Engin Digital

 Basitçe e posta pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Mersin e-posta pazarlama hizmeti ile verimli biçimde yönetebilir ve kitlenizle e posta aracılığıyla nasıl bağlanabileceğinizi kontrol edebilirsiniz. E posta listeniz büyüdükçe her gün binlerce mesaj yollamak zor olabilir. Ancak doğru araç bu işlemi kolaylaştırabilir ve üretkenliğinizi sürdürmenize yardımcı olabilir. Birçok yazılım ayrıca genel performansınız hakkında bilgi verecektir. Örneğin kimin e postanızı açtığını ve bağlantılara tıkladığını gösterir. Bu şekilde kampanyanızın nasıl performans gösterdiğine dair büyük resmi görebilirsiniz. Böylece de gelecekte kampanyanıza daha iyi verim alabilmek için ince ayarlar yapabilirsiniz.

İçindekiler ;

Dikkat !

Mersin e-posta pazarlama hizmeti ile verimli biçimde yönetebilir ve kitlenizle e posta aracılığıyla nasıl bağlanabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.

1. Mersin E-Posta Pazarlama Nasıl Yapılır?

Mersin Yazılım Firmaları Hizmetleri Nelerdir Yazılım Firmalarının Sağladığı Kolaylıklar - Engin Digital
Mersin E-Posta Hizmeti

 Etkin bir e-posta ile pazarlama yapabilmek için öncelikle:

  • İzinli kullanıcı verisi oluşturmak,
  • Eposta gönderilecek okuyucu kitlesini iyi analiz etmek,
  • Gönderilecek içeriği hedef kitlenin ihtiyaç ve ilgi alanlarına hitap edecek şekilde hazırlamak,
  • Epostanın içeriğine uygun ve vurucu bir başlık, slogan tanımlamak,
  • Eposta gönderim sıklığını doğru belirlemek ve gönderim sonuçlarını iyi analiz etmek gerekir.

2. Mersin E-Posta Pazarlama Araçları Nelerdir?

 E-posta pazarlama ya da e-mail marketing çevrimiçi pazarlamanın en iyi yolu olarak belirtilebilir. Tüketicilerin en az %99’unun günlük olarak e-postalarını kontrol ettiği bilinmektedir. 

 Ayrıca, e-posta pazarlaması sonucu yapılan sipariş değeri, sosyal medyaya kıyasla en az 3 kat daha fazla olarak gözlemlenmiştir.

 Dilerseniz, IdeaSoft’un E-ticaret Paketleri ile standart olarak e-mail pazarlaması yapabilir ya da esnek altyapı sistemlerimiz sayesinde 3. parti bir mail gönderim aracı ile entegre şekilde pazarlamanızı kolayca yürütebilirsiniz.

 Bu araçlar yardımıyla e-posta listelerinizi yönetebilir, e-posta pazarlama kampanyaları oluşturabilir ya da hazır e-posta kampanya şablonlarına ulaşabilirsiniz.

3. E-Ticaret Siteniz İçin E-Posta Pazarlamadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

 Sahip olduğunuz e-ticaret sitesinde ödeme işlemi esnasında müşterilere kayıt seçeneği sunabilir ve böylece elde ettiğiniz yeni e-postaları pazarlama listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, müşteriden istediğiniz e-posta karşılığında ücretsiz hizmetler sunabilir ve bu şekilde de listenize yeni adresler ekleyebilirsiniz.

 Örneğin e-mail marketing ağınızı genişletmek için bazı büyük mağazaların internet siteleri gibi haber bülteninize kayıt olma koşuluyla ilk siparişlerde %10 indirim fırsatları sunabilirsiniz.

3.1. E-Ticaret Siteniz İçin E-Posta Faydaları

 Tüm bu yöntemler ve daha fazlasıyla müşteri ağınızı genişletebilir, potansiyel müşterilere ulaşabilir ve mevcut müşterilerinizi kalıcı hale getirebilirsiniz. Ayrıca, satın alma oranlarını da bu sayede etkili bir şekilde artırabilirsiniz.

Sonuç;

Metin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir